دکتر قاسم انصاری رنانی

رئیس و بنیان گزار
هامبورگ, آلمان

آموزش عالی در توسعه هر کشوری نقش بسیار تعیین کننده دارد زیرا این بخش است که منابع انسانی لازم برای توسعه را فراهم میکند. این موسسه به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه بزرگ عهده دار بخشی از این مسئولیت است. گزارش حاضر ضمن معرفی موسسه سعی دارد فعالیت های انجام شده در دو سال اخیر در بخش های مختلف با تاکید بر مقطع کارشناسی ارشد این موسسه نشان دهد.

موسسه آموزش عالی بصیر در سال ۱۳۸۴ جهت گسترش دانش و توسعه آموزش عالی با همت هیات موسس – متخصص و متعهد با دو رشته کاردانی ناپیوسته حسابداری و نرم افزار کامپیوتر تاسیس گردید. نشر دانش، ارتقاء سطح آگاهی و تربیت جوانانی که قرار است آینده میهن خویش را با توسل به ابزار تخصص و علم و تعهد و فرهنگ اسلامی – ایرانی رقم بزنند از جمله اهداف اساسی موسسه به شمار می آیند و کمک به پرورش استعدادهای بالقوه و هدایت توانایی های نیروهای طالب علم اندوزی و دانش پرور به سمت باروری و شکوفایی از جمله دیگر فعالیتهای موسسه بشمار میرود. توجه به رشد و توسعه فرهنگی همراه با ارتقا مهارت و آگاهی دانشجویان در کنار ارتقا علمی آنان از عمده مباحثی بوده که همواره مورد تاکید این موسسه بوده است.

تحصیلات

  • مدریت رفتار سازمانی, دانشگاه تهران, تهران
    ۲۰۰۱-۲۰۰۴
  • MBA, دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو, آمریکا
    ۲۰۰۱-۲۰۰۴

خوش آمدگویی رئیس دانشگاه بصیر

نقش دانشگاه تربیت نیروی فکری و تولید علم است و ارکان دانشگاه شامل مدیریت و راهبران دانا، آموزشگران آگاه و متعهد، دانشجویان و دانش پژوهان هدفدار و تلاشگر و کارکنان دلسوز و خدمتگزار در این نقش بسیار برجسته و نورانیست.