موسسه آموزش عالی بصیر

در سال ۱۳۸۴ جهت گسترش دانش و توسعه آموزش عالي با همت هيات موسس متخصص و متعهد تاسيس گرديد.

چشم انداز و مأموريت های
مؤسسه آموزش عالی
بصیر

دکتر قاسم انصاری رنانی
رئیس و بنیان گزار

آموزش عالی در توسعه هر کشوری نقش بسیار تعیین کننده دارد زیرا این بخش است که منابع انسانی لازم برای توسعه را فراهم میکند. این موسسه به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه بزرگ عهده دار بخشی از این مسئولیت است. گزارش حاضر ضمن معرفی موسسه سعی دارد فعالیت های انجام شده در دو سال اخیر در بخش های مختلف با تاکید بر مقطع کارشناسی ارشد این موسسه نشان دهد.

موسسه آموزش عالی بصیر در سال ۱۳۸۴ جهت گسترش دانش و توسعه آموزش عالی با همت هیات موسس – متخصص و متعهد با دو رشته کاردانی ناپیوسته حسابداری و نرم افزار کامپیوتر تاسیس گردید. نشر دانش، ارتقاء سطح آگاهی و تربیت جوانانی که قرار است آینده میهن خویش را با توسل به ابزار تخصص و علم و تعهد و فرهنگ اسلامی – ایرانی رقم بزنند از جمله اهداف اساسی موسسه به شمار می آیند و کمک به پرورش استعدادهای بالقوه و هدایت توانایی های نیروهای طالب علم اندوزی و دانش پرور به سمت باروری و شکوفایی از جمله دیگر فعالیتهای موسسه بشمار میرود. توجه به رشد و توسعه فرهنگی همراه با ارتقا مهارت و آگاهی دانشجویان در کنار ارتقا علمی آنان از عمده مباحثی بوده که همواره مورد تاکید این موسسه بوده است.

این موسسه در بدو امر فعالیت خود را با جذب دانشجو در دو رشته کاردانی ناپیوسته حسابداری و نرم افزار کامپیوتر در فضای آموزشی بسیار کوچکی آغاز نمود و بعد با نیازسنجی از وضع جامعه و بازار کار تصمیم گرفته شد با ایجاد زیر ساخت ها پس از یک دهه فعالیت مجدانه ، فضای آموزشی خود را به حدود ۶۰۰۰ متر مربع با تعداد ۳۰ کلاس و ۴ سایت کامپیوتری فعال و دو کارگاه آموزشی و همچنین جذب هیئت علمی مورد نیاز تعداد رشته ها موجود را از ۲ رشته در بدو فعالیت به ۲۶ رشته در مقاطع کاردانی کارشناسی و کارشناسی ارشد به شرح جدول ذیل و تعداد دانشجویان را از ۳۱۳ به ۱۶۴۷ نفر در سال ۱۳۹۴ ارتقا داده است.

هیئت علمی

دکتر قاسم انصاری رنانی
رئیس و بنیان گزار
دکتر قاسم انصاری رنانی
رئیس و بنیان گزار
دکتر قاسم انصاری رنانی
رئیس و بنیان گزار

چشم اندازی برای
آینده ای بزرگتر

تعهد با دو رشته کارداني ناپيوسته حسابداري و نرم افزار کامپيوتر تاسيس گرديد که در حال حاضر توانسته است رشته هاي خود را به ۲۶ رشته در مقاطع کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد افزايش دهد. نشر دانش، ارتقاء سطح آگاهي و تربيت جواناني که قرار است آينده ميهن خويش را با توسل به ابزار تخصص، علم، تعهد و فرهنگ ايراني و اسلامي رقم بزنند از جمله اهداف اساسي موسسه به شمار مي آيند. موسسه آموزش عالي بصير با بهره گيري از اساتيد فرهيخته، کارکنان مجرب و تجهيز موسسه به امکانات آزمايشگاهي و فناوري رايانه اي روز در جهت ارتقاي سطح کيفي آموزش و بسترسازي مناسب براي رشد توانايي هاي تخصصي و علمي دانشجويان گام بر مي دارد.

ما را در انستاگرام دنبال کنید

با کلیک بر روی لینک زیر از آخرین اخبار ما، اطلاعیه ها و دستاوردهای ما در اینستاگرام خبردار شوید

مشاهده صفحه اینستاگرام